Jak lze dali ovladac pouzit?

Jak lze dali ovladac pouzit?

K čemu se používá dali ovladač?

dali ovladačPokud potřebujeme profesionální řešení pro ovládání LED diod, můžeme použít dali ovladač. V tomto případě použijeme řadu Ledix, nízkonapěťová svítidla, moduly LED a také pásky. Úkolem ovladače je převádět zprávy z protokolu DALI na výstup PWM, který řídí úroveň osvětlení diod LED. Sběrnice jsou dvě linky, které budou vedeny společně s napájením. Jedná se o zařízení, které je velmi univerzální, lze jej použít v 60mm boxu. V takovém případě je implementace různých řešení osvětlení LED značně usnadněna a ovladač lze použít pro pokročilé osvětlovací systémy.

Profesionální ovladač pro světla LED

dali ovladačOvladače můžeme kombinovat s různými řešeními, v dnešní době se v moderních domácnostech používá mnoho řešení, která umožňují bezdrátové ovládání. Tímto způsobem můžeme vytvořit osvětlení, které se zapne pomocí chytrého telefonu, Můžeme také vytvořit řešení, které nám umožní ovládat intenzitu světla, takže dali ovladač je velmi univerzální ovladač. Je 47,5 mm široký a 20 mm vysoký. Zvládá jmenovité napětí v rozsahu 10-48 V a má krytí IP20. Systémy řízení světla mohou velmi dobře fungovat doma i ve firmě. Chceme-li dosáhnout odpovídajícího osvětlení na pracovišti, můžeme vytvořit systém, který využívá řídicí jednotky Dali. Pomocí nich můžeme nastavit intenzitu světla a vytvořit velmi profesionální a přívětivé pracoviště.

Author

.pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { width: 80px !important; height: 80px !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { border-radius: 50% !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { background-color: #655997 !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a:hover { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-recent-posts-title { border-bottom-style: dotted !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { border-style: solid !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1025.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { color: #3c434a !important; }